FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Наші досягнення:

У гуртках Центру продовжена робота по реалізації програми «Обдаровані діти» Результатом творчої роботи в цьому напрямку, у І семестрі 2017-2018 навчального року є наступні показники:

Вихованці хореографічного колективу «Steep Dance» (керівник Заріцький О.Р.), взяли участь у наступних конкурсах:

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців «Відкриття сезону 2017», що пройшли в жовтні в м. Кропивницький:

- пара Михайленко Дмитро та Петрова Анастасія, представляли себе в категорії «Ювенали 1 Н клас», в категорії «Ювенали школа» посіли І місце та здобули золоті медалі;

- Іванова Меланія посіла в категоріях «Ювенали 1 дебют» та «Ювенали 1 школа» здобула ІІІ місця;

- Петров Матвій та Новікова Марія в категорії «Ювенали 1 Е» в латиноамериканській програмі посіли ІІ місце, в категорії «Ювенали 1 Е» в європейській програмі – ІІ місце, в категорії «Ювенали 2 Д» в латиноамериканській програмі з 4 танцями зайняли ІІ місце;

- пара Легеза Олександр та Бабаян Анна в категорії «Ювенали 1 школа» посіли почесне І місце та отримали золоті медалі, в категорії «Ювенали 1 Н клас» вибороли 3 місце ;

- найменша пара Челеняк Захар та Ярова Марія також посіли І місце, золоті медалі та найвищу винагороду – кубок в категорії «Бебі дебют».

V Відкритий фестиваль міжнародний фестиваль-конкурс зі спортивного танцю «Poltava Trophy», що пройшли у листопаді у м. Полтава:

- Петров Матвій та Новікова Марія змагалися в категорії «Ювенали 1 Д клас латиноамериканська програма» посіли почесне І місце та здобули кубок;

- Шинкаренко Іван та Коршенко Уляна в категорії «Діти дебют» посіли ІІ місце;

- Челленяк Захар та Ярова Марія в категорії «Бебі дебют» отримали кубки в золотому фіналі та в категорії «Діти дебют» кубки в срібному фіналі (посіли І та ІІ місця).

Відкритий чемпіонат Черкаської області «Зимова феєрія», який відбувся у грудні, м. Черкаси:

- Садовий Андрій та Пономаренко Альбіна –ІІ місце у категорія «Ювенали 2 Школа»; (ФОТО 10)

- Шинкаренко Іван та Коршенко Ульяна – І місце у категорії «Діти 2 Дебют, загальна програма»; (ФОТО 11)

- Челленяк Захар та Ярова Марія – І місце у категорії «Діти 1 Дебют, загальна програма» та ІІІ місце у категорії «Діти 2 Дебют, загальна програма»;

- Петров Матвій та Новікова Марія – ІІІ місце у категорії «Ювенали 1 Чемпіонат, програма Латина», 4 місце у категоріях «Ювенали 1 Е, програма Стандарт» таї «Ювенали 1 Е, програма Латина»; (ФОТО 9)

- Легеза Олександр та Бабаян Анна – 4 місце у категорії «Ювенали 1 Н, загальна програма» та 4 місце у категорії «Ювенали 1 Е, програма Латина»;

- Петрова Анастасія – ІІІ місце у категорії «Соло до 8 Н, загальна програма».

Вихованці колективу сучасного спортивно-бального танцю «Кураж» (керівник Мусієнко Я.О.) взяли участь у конкурсі «ВІДКРИТИЙ КУБОК ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ - 2017» та стали призерами у таких номінаціях:

- Мусієнко Антон та Жуикова Поліна вибороли ІІ місце у категорії «Діти» та ІІІ місце у категорії «Початківці»;

- Криворучко Юлія та Курочка Даніїл – ІІ місце у категорії «Юніори 2Е латина» та ІІІ місце у категорії «Юніори 2Е стандарт»;

- Третяченко Даша та Баранчук Костя – ІІІ місце у категорії «Супердебют».

16 грудня 2017 року у місті Черкаси під патронатом Міжнародної танцювальної спілки та спілки громадських організацій спортивного танцю України проходив Відкритий чемпіонат Черкаської області «Зимова феєрія», у якому взяли участь і вихованці гуртка. Призерами змагань стали:

- Мусієнко Антон та Жуікова Поліна – ІІ місце у категорії «Діти до 8 років Школа» та ІІ місце у категорії «Ювенали 1 школа;

- Баранчук Костя та Третяченко Дар’я – ІІІ місце у категорії «Ювенали 1 Дебют»;

- Меркун Артем та Татарова Анжеліка – ІІІ місце у категорії «Ювенали 1 Школа».

Вихованці колективу бального танцю «Ритм», (керівник Мусієнко Я.О.), Криворучко Юлія та Курочка Даніїл взяли участь у конкурсі «ВІДКРИТИЙ КУБОК ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ - 2017» м. Кременчук, де посіли ІІ місце у категорії «Юніори 2Е латина» та ІІІ місце у категорії «Юніори 2Е стандарт»

Вихованці колективу сучасного бального танцю «Славутянка», (керівник Шабалін В.В.), взяли участь у конкурсі «ВІДКРИТИЙ КУБОК ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ - 2017» м. Кременчук, де отримали наступні результати:

- ІІ місце у категорії «Юніори 1+2Д Кубок (фрістайл);

У листопаді 2017 року ансамбль сучасного бального танцю «Славутянка» взяв участь у Першості Центральної України 2017, м. Кременчук, де у категорії «Формейшн, Юв 2,ВЛ програма Латин шоу» та у категорії «Ювенали вд формейшин програма «Вальс» посів І місце;

V Відкритий фестиваль міжнародний фестиваль-конкурс зі спортивного танцю «Poltava Trophy», що пройшли у листопаді у м. Полтава: пара Перепелиця Максим та Христенко Злата посіли ІІІ місце у категорії «Молодь+Дорослі Д LА»;

Призерами змагань стали:

Перепелиця Максим та Христенко Злата у категорії «Молодь + Дорослі D програма Латина» вибороли ІІІ місце, а у категорії «Юніори 2 D, програма Латина» - 4 місце.

Гурток естрадного співу «Айскрім» (керівник Куценко О.М.) став лауреатом І ступеню Х Міжнародний форум «Партнерів єднає мелодія пісні», що відбувся у жовтні в м. Горішнв плавні. Солістка колективу Марченко Катерина також здобула І місце;

У листопаді колектив та солістка Марченко Катерина взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Musik Fest», що пройшов у м. Харків, де здобули ІІ місце як колектив так і солістка.

Вихованці гуртка «Туристичний» (керівник Кімбірська Н.В.), у І семестрі активно брали участь у різноманітних змаганнях та у всіх етапах Кубку області зі спортивного орієнтування, де здобули призові місця, а саме:

У вересні команда вихованців гуртка разом з керівником Кімбірською Н.В. долали цікаві та напружені траси у Крилівському лісництві та на Дніпровських плавнях. Перемогу отримали Черевик Михайло та Кімбірська Н.В., кожен у своїй віковій групі. Переможці були нагороджені грамотами, солодкими призами та подарунками від спонсора.

Наприкінці вересня вихованці туристичного гуртка взяли участь у традиційному святі «Туристичний квест», яке проводило Управління культури та туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради. Захід проходив в сквері біля Світловодського міського Палацу культури. Молодь міста Світловодська змагалася за титул першості в туристичному напрямку. В змаганнях взяли участь вісім команд, команди ЦДЮТ отримали наступні результати: «Азимут» - 3-тє місце та «Південь» - 6-те місце.

У жовтні 2017 року в лісовому масиві між селами Цибулеве та Водяне Знам’янського району відбувся ІV етап Кубку області зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів у вікових категоріях від 10 до 70 років. Серед вихованців ЦДЮТ І місце виборов Черевик Михайло.

Наприкінці жовтня у лісовому масиві поблизу с. Високі Байраки Кіровоградського району відбувся V етап (Фінал) Кубку області зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь більше 70 спортсменів. На V етапі Кубку області визначились наступні переможці: Романюк Марія (Ж10) – ІІ місце, Бойко Денис (Ч12) – ІІІ місце, Черевик Михайло (Ч14) – ІІ місце.

Тут же були визначені переможці за результатами всіх етапів Кубку області зі спортивного орієнтування 2017. Чемпіоном області у групі Ч14 став Черевик Михайло, бронзову медаль виборола у групі Ж10 Романюк Марія.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Палітра», (керівник Поліщук О.Г.), у листопаді 2017 року взяли участь у конкурсі малюнків «Україна - держава європейська», де Хлівна Маргарита посіла ІІІ місце; Також вихованці колективу взяли участь у міському конкурсі дитячого малюнка «Маленький мрійник-великий художник», де отримали наступні здобутки: Меркун Мілана посіла почесне І місце, Марченко Поліна, Андріанов Артем та Мітіч Афіна – посіли ІІ почесне місце. Також вихованці гуртка взяли участь у міському конкурсі-виставці дитячих малюнків «Миколайчик іде, подарунки несе», організаторами якого виступили власне керівники гуртків «Живопису», «Графіки» та образотворчого мистецтва «Палітра» та магазин «Олівець». Вихованка гуртка Харченко Ангеліка стала дипломантом ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії».

Вихованці шахово-шашкового гуртка (керівник Гуртова В.В.),. У жовтні 2017 року взяли участь у турнірі пам'яті Анатолія Тузовського, де здобули наступні результати: Бережний Олексій І місце, Волощук Дмитро ІІ місце, Медведенко Микиьтиа ІІІ місце, Кондін Іван також ІІІ місце.

У грудні вихованці гуртка взяли участь у обласних змаганнях з шахів серед юнаків 2002 року та молодше де здобули такі результати: Волощук Дмитро - ІV місце, Бойко Денис - 9 місце, Кондін Іван - 12 місце).

А Бережний Олексій був відзначений дипломом за зайняте ІІІ місце.

Вихованка гуртка «Юний журналіст» (керівник Маляренко О.О.) Лозова Катерина взяла участь у обласному фотоконкурсі "Туризм нас єднає", який був організований комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та у номінації «Заповідними стежками малої Батьківщини» посіла ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими талановитими вихованцями і бажаємо їм подальшого творчого розвитку та високих здобутків!!!