FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Вдало розпочався спортивний сезон для вихованців гуртка «Туристичний» ЦДЮТ

17 березня 2019 року у с. Тарасівка Новгородківського району пройшов XXXII Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного орієнтування.

У змаганнях взяли участь і вихованці гуртка «Туристичний» ЦДЮТ (керівник Кімбірська Н.В.).

Срібними призерами Чемпіонату стали Бабич Захар та Черевик Михайло, бронзу завоювала Романюк Марія.

24 березня відбувся у місті Кропивницький проведено І етап Кубку області зі спортивного орієнтування -2019, у якому взяли участь більше 200 учасників. Світловодська команда достойно виступила та здобула ряд перемог. Серед переможців і вихованці ЦДЮТ - Лимаренко Вікторія (2 місце), Сахаров Марк (2 місце), Черевик Михайло (1 місце).

Вітаємо наших юних спортсменів і їхнього наставника Кімбірську Наталію Василівну! Молодці!